Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Зустріч студентів 4 курсу юридичного факультету Національного гірничого університету з Міністром юстиції України Павлом Петренко

1  1 

В рамках робочої поїздки 23 березня Міністр юстиції України Павло Петренко зустрівся з курсантами та студентами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Національного гірничого університету, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара та Університету митної справи та фінансів.

Під час зустрічі міністр обговорив з курсантами та студентами теми реформування державної виконавчої служби, онлайн-сервісів Міністерства юстиції, децентралізації і безвізового режиму з ЄС.

1  1 

Зустріч пройшла у формі діалогу. Студенти 4 курсу юридичного факультету Національного гірничого університету з задоволенням отримали відповіді від міністра на запитання щодо реформування юридичної освіти, нотаріату, Державної пенітенціарної служби України тощо.


Це вже друга зустріч міністра зі студентами вищих юридичних навчальних закладів Дніпропетровщини, яка має суттєвий вплив на формування професійної свідомості майбутніх юристів. 


© 2006-2018 Інформація про сайт