Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Зустріч студентів з практикуючими працівниками Соборного районного сектору з питань пробації Центрального міжрайонного відділу м. Дніпра.


На кафедрі кримінального права та кримінології традиційно проводяться зустрічі студентів з практикуючими працівниками правоохоронних органів України. Керівництво навчального закладу піклується про підготовку юристів до майбутньої професії у сфері юриспруденції.

 

 

        

 Днями в Національному гірничому університеті на юридичному факультеті для студентів третього курсу відбулася лекція з дисципліни «Виконавче право» на тему «Пробація в Україні», яку прочитав доцент кафедри кримінального права та кримінології О.О. Світличний спільно зі старшим інспектором Катериною Болдаревою, психологом Дарією Яковенко, фахівцем з соціальної роботи з суб’єктами пробації Мариною Солтановською.Під час занять студенти ознайомилися з поняттям пробації, її основними завданнями і принципами, з особливостями роботи служби пробації, з психологічними особливостями роботи як з суб’єктами пробації, так і зі співробітниками цих органів.Лекція викликала жвавий інтерес у студентів і викладачів кафедри кримінального права та кримінології, які ставили запитання, дискутували. Варто зазначити, що подібні зустрічі мають велике значення, завдячуючи яким молоде покоління юристів здобуває нові знання, радиться з досвідченими працівниками і готується до практичної діяльності.


© 2006-2021 Інформація про сайт