Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Семінар «Новели кримінального провадження» 

         В Культурно-освітньому центрі Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»  20 червня 2014 року кафедрою кримінального права та кримінології юридичного факультету  спільно з Радою адвокатів Дніпропетровської області був проведений науково-практичний семінар на тему: «Новели кримінального провадження». Перехресний допит, як універсальний інструмент встановлення істини. Дискриміналізаційне законодавство: Україна і міжнародні зобов`язання. В семінарі прийняли участь професорсько-викладацький склад кафедри, студенти та адвокати Дніпропетровської області.

         Спілкування студентів з провідними адвокатами Дніпропетровської області з проблемних питань Кримінального процесуального кодексу України, обмін думками з науковцями сприятиме закріпленню теоретичних і практичних знань та навичок майбутніх юристів.  

На думку завідуючої кафедри доцента, заслуженого юриста України Шаніної Є.Г. та Голови Ради адвокатів Дніпропетровської області Сиротенко Ю.В. такі науково-практичні заходи необхідні для більш тісного спілкування студентів з юристами-практиками і будуть проводитися і надалі.

    DSC00840.JPG   DSC00849.JPG
 
 DSC00851.JPG DSC00853.JPG
DSC00875.JPG


© 2006-2021 Інформація про сайт