Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Міжгалузевий круглий стіл «Проблемні питання нотаріальної практики. Оскарження нотаріальних дій в судовому порядку»

23 жовтня 2014 року Головним управлінням юстиції у Дніпропетровській області спільно з Апеляційним судом Дніпропетровської області та Відділенням Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, на базі Дніпропетровської обласної державної адміністрації, організовано та проведено міжгалузевий круглий стіл на тему: «Проблемні питання нотаріальної практики. Оскарження нотаріальних дій в судовому порядку».

Учасниками круглого столу були заслухані доповіді заступника Голови Апеляційного суду Дніпропетровської області – пані Міхєєвої В. Ю. щодо судової практики розгляду справ про оскарження нотаріальних дій  або відмову в їх вчиненні, викладеної в узагальненні Вищого спеціалізованого суду України від 07 лютого 2014 року; завідувача кафедри кримінального права і кримінології Національного гірничого університету – пані Шаніної Є. Г. щодо процесуального статусу нотаріуса; Голови Відділення Нотаріальної палати України в Дніпропетровській області – пані Кохан Г. Л. з приводу порівняння норм Закону України «Про нотаріат» із цивільно-процесуальним та кримінально-процесуальним законодавством щодо допиту нотаріуса в якості свідка та тимчасового вилучення нотаріальних документів.

За результатами обговорених питань учасники круглого столу дійшли висновку щодо необхідності подальшої роботи у формуванні єдиної нотаріальної практики по окремим нотаріальним діям, які найчастіше оскаржуються в судовому порядку.

23.10.2014 фото 2.JPG23.10.2014 фото.JPG
      
   © 2006-2021 Інформація про сайт